Awards

Брой победи в главните конкурси:
Видеограф Артём Корчагин
3
0
0
2
2
0
Видеограф Riccardo Fasoli
2
2
0
1
1
1
Видеограф Yulia Vopilova
2
1
0
3
0
2
Видеограф Sculpting With  Time
2
1
0
0
0
1
Видеограф Pro Studio
2
0
1
4
0
1
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
2
0
0
2
1
1
Видеограф Leoš Brabec
1
0
2
1
0
1
Видеограф George Zorbas
1
0
1
1
1
0
Премахнато Art Island
1
0
0
2
1
1
Премахнато Antonio Domingo
1
0
0
1
2
1
Видеограф Jeneva Studio
1
0
0
1
1
0
Видеограф Mari Bushaeva
1
0
0
1
0
0
Видеограф Никита Сурсин
1
0
0
0
1
0
Видеограф Maru Films
1
0
0
0
0
0
Видеограф Dima Raduga
1
0
0
0
0
0
Видеограф Алексей Гербов
1
0
0
0
0
0
Премахнато Avik Shanich
1
0
0
0
0
0
Видеограф Reticências Produções
0
2
0
1
0
2
Видеограф Рустам Курбанов
0
1
1
1
0
2
Видеограф Emanuele Mura
0
1
1
0
0
0
Видеограф Сергей Андреев
0
1
0
2
1
2
Видеограф Diego Ortuso
0
1
0
2
0
0
Видеограф Michael Khodanovsky
0
1
0
1
1
0
Видеограф Lenny Pellico
0
1
0
1
0
0
Видеограф Digitalvideoart Cinematography
0
1
0
1
0
0
Видеограф Film Art Team
0
1
0
0
3
0
Видеограф Сергей Глебко
0
1
0
0
0
1
Видеограф Viktoriya Paramonova
0
1
0
0
0
0
Видеограф Two Kings Studio
0
1
0
0
0
0
Видеограф Tokksa The Movie Studio
0
1
0
0
0
0
Видеограф Welcome Films
0
0
1
1
1
2
Видеограф SuperWeddings Studio
0
0
1
1
1
0
Видеограф Олег Леднев
0
0
1
1
0
0
Видеограф EMOTiONS PRO
0
0
1
1
0
0
Видеограф Stefan Mirea
0
0
1
0
1
0
Видеограф Mainstream Studio
0
0
1
0
1
0
Видеограф Al Agua Cinema
0
0
1
0
0
1
Видеограф Each & Every Moment
0
0
1
0
0
0
Видеограф Alexandr Zamuruew
0
0
1
0
0
0
Премахнато Martin Kacvinský
0
0
1
0
0
0
Видеограф Atheaton Films
0
0
1
0
0
0
Видеограф MitoPRO (DmitryMito)
0
0
1
0
0
0
Видеограф Bojan Mitkovski
0
0
0
2
2
0
Видеограф Sergio Duarte
0
0
0
2
1
0
Видеограф Victor Manuel Rodriguez Argibay
0
0
0
2
0
1
Видеограф Evgeny Hollywood
0
0
0
2
0
0
Видеограф Artjom Kurepin
0
0
0
1
3
0
Видеограф Happy Moments
0
0
0
1
2
0
Видеограф IVAN MONAGAS STUDIO
0
0
0
1
1
0
Видеограф Dreamwood Cinematography
0
0
0
1
1
0
Видеограф Tatiana Leonteva
0
0
0
1
1
0
Видеограф GoodLife Production Studio
0
0
0
1
1
0
Премахнато Nacho Suárez | Canarybodas
0
0
0
1
1
0
Видеограф Yurii Yarets  | Yarets Studio
0
0
0
1
0
2
Видеограф IKRA Wedding
0
0
0
1
0
1
Видеограф Dmitriy Makeyev
0
0
0
1
0
1
Видеограф Fabio Stanzione
0
0
0
1
0
0
Видеограф Wedding  Studios
0
0
0
1
0
0
Видеограф Danny Carvajal
0
0
0
1
0
0
Видеограф Skyline Videographer
0
0
0
1
0
0
Видеограф Arte Cinematica
0
0
0
1
0
0
Видеограф DIAD FILMS - Ricardo Mariga
0
0
0
1
0
0
Видеограф Anton Yasirov
0
0
0
1
0
0
Видеограф Otabek Djuraev
0
0
0
1
0
0
Видеограф Slava Aramov
0
0
0
1
0
0
Видеограф WILL VIDEO Studio
0
0
0
1
0
0
Видеограф SOUL VIDEO
0
0
0
1
0
0
Видеограф Erik Marreiro
0
0
0
1
0
0
Видеограф Fonvi Studio
0
0
0
0
2
2
Видеограф Pavlo Kyrychenko
0
0
0
0
2
0
Видеограф Nelson Coelho
0
0
0
0
1
4
Видеограф Alex Rud
0
0
0
0
1
2
Видеограф Origami Group
0
0
0
0
1
2
Видеограф Adrian Ungureanu
0
0
0
0
1
1
Видеограф Shaxzod Pulatov
0
0
0
0
1
1
Видеограф BLACKANDLIGHT FILM
0
0
0
0
1
0
Видеограф Meryll de Gordon
0
0
0
0
1
0
Видеограф Daniele Donati Films
0
0
0
0
1
0
Видеограф Leonid Smith
0
0
0
0
1
0
Видеограф Giuseppe Piserchia
0
0
0
0
1
0
Видеограф Artur Prihodkin
0
0
0
0
1
0
Видеограф Mathias Callenes
0
0
0
0
1
0
Видеограф Obiektywni Grupa
0
0
0
0
1
0
Видеограф Essie Chang
0
0
0
0
1
0
Видеограф Dvm Films
0
0
0
0
1
0
Видеограф Alessandro Bordoni
0
0
0
0
1
0
Видеограф Oleg Serbin
0
0
0
0
1
0
Видеограф Andrea Spinelli
0
0
0
0
1
0
Видеограф Alain Dax Victorino
0
0
0
0
1
0
Видеограф BKT FILMS
0
0
0
0
1
0
Видеограф Myndziak Video Production
0
0
0
0
1
0
Видеограф Николай Каретко
0
0
0
0
1
0
Видеограф MEUSH production
0
0
0
0
1
0
Видеограф Kaveret Studio
0
0
0
0
1
0
Видеограф Алексей Ефимов
0
0
0
0
1
0
Видеограф Shishman & Grabarchuk video studio
0
0
0
0
1
0
Видеограф Avatarfilms
0
0
0
0
0
2
Видеограф Константин Просников
0
0
0
0
0
2
Видеограф Piękny dzień Studio
0
0
0
0
0
2
Видеограф Sergei Checha
0
0
0
0
0
1
Видеограф Golden Legend
0
0
0
0
0
1
Видеограф Sergio Goncharoff
0
0
0
0
0
1
Видеограф Motion Reel Films
0
0
0
0
0
1
Видеограф Artem Ditkovsky
0
0
0
0
0
1
Видеограф Roman Filimonenko
0
0
0
0
0
1
Видеограф Wed in White
0
0
0
0
0
1
Видеограф Alexander Znaharchuk
0
0
0
0
0
1
Видеограф BeautifulDay films
0
0
0
0
0
1
Видеограф Santi Veiga
0
0
0
0
0
1
Видеограф Vito D'Agostino
0
0
0
0
0
1
Видеограф Василий Очеретнюк
0
0
0
0
0
1
Видеограф SmileFilm Studio
0
0
0
0
0
1
Видеограф Caique Castro / StudioC Films
0
0
0
0
0
1
Видеограф baba 3D studio
0
0
0
0
0
1
Видеограф Dmitry Proxor
0
0
0
0
0
1
Видеограф Jairo Milla
0
0
0
0
0
1
Видеограф Валерий Класс
0
0
0
0
0
1
Видеограф Philippe Rolo
0
0
0
0
0
1
Списък с конкурсите:
2019

WEVA Action RuAward 2019

Мобильное видео
Видеограф Dima Raduga
Dima Raduga
Москва, Русия
Музыкальное видео
Видеограф Origami Group
Origami Group
Москва, Русия
Рекламное видео
Видеограф Oleg Tihoretsky
Oleg Tihoretsky
Санкт Петербург, Русия
41 участници
203 видеа
1 съдия
19 победители
2019 март 14 — април 15
2018

WEVA Award 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Sculpting With  Time
Sculpting With Time
Хюстън, Съединени щати
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Dima Raduga
Dima Raduga
Москва, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Алексей Гербов
Alexey Gerbov
Москва, Русия
303 участници
1 706 видеа
11 съдии
30 победители
26 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA EsAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф IVAN MONAGAS STUDIO
IVAN MONAGAS
Лас Палмас де Гран Канария, Испания
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Each & Every Moment
Each & Every Moment
Мадрид, Испания
Най-добър Видеооператор
Видеограф Each & Every Moment
Each & Every Moment
Мадрид, Испания
21 участници
126 видеа
8 съдии
12 победители
15 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA ItAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Emanuele Mura
Emanuele Mura
Арецо, Италия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф VDA Studio Wedding Artists
VDA Studio Wedding Artists
Рим, Италия
Най-добър Видеооператор
Видеограф VDA Studio Wedding Artists
VDA Studio Wedding Artists
Рим, Италия
46 участници
297 видеа
14 съдии
17 победители
11 ноември 2018 г. — 20 януари 2019 г.

WEVA ByAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Dreamwood Cinematography
Dreamwood Cinematography
Минск, Беларус
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Realmoment Studio
Realmoment Studio
Минск, Беларус
Най-добър Видеооператор
Видеограф Alexey Kovalenko
Alexey Kovalenko
Гомел, Беларус
13 участници
88 видеа
9 съдии
11 победители
12 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA PlAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф mwjackiewicz | photo and film
mwjackiewicz | photo and film
Гданск, Полша
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Damian Kaczmarek
Damian Kaczmarek
Вроцлав, Полша
Най-добър Видеооператор
Видеограф GENTLEMAN - Wedding Story
GENTLEMAN - Wedding Story
Ржешов, Полша
38 участници
201 видеа
11 съдии
19 победители
10 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA RuAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Артём Корчагин
Artem Korchagin
Нижни Новгород, Русия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Evgeny Hollywood
Evgeny Hollywood
Екатерининбург, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Артём Корчагин
Artem Korchagin
Нижни Новгород, Русия
89 участници
448 видеа
14 съдии
20 победители
10 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA Balcan Award 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Dima Vutcariov
Vutcariov Dima
Букурещ, Румъния
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Anthony Venitis
Anthony Venitis
Атина, Гърция
Най-добър Видеооператор
Видеограф Dima Vutcariov
Vutcariov Dima
Букурещ, Румъния
25 участници
139 видеа
12 съдии
15 победители
5 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA UaAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Oneshchak Production
Oneshchak Production
Киев, Украйна
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Stanislav Barachevsky
Stanislav Barachevsky
Киев, Украйна
Най-добър Видеооператор
Видеограф Portrait Video Studio
Portrait Video Studio
Киев, Украйна
28 участници
192 видеа
12 съдии
15 победители
5 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.

WEVA RoAward 2018

Най-добър Видеограф
Видеограф Johnny Rose
Johnny Rose
Букурещ, Румъния
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Florin Mârza
Florin Mârza
Галати, Румъния
Най-добър Видеооператор
Видеограф Vasea Onel
Vasea Onel
Яши, Румъния
17 участници
128 видеа
13 съдии
10 победители
5 ноември 2018 г. — 19 януари 2019 г.
2017

WEVA Award 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Riccardo Fasoli
Riccardo Fasoli
Дюселдорф, Германия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Riccardo Fasoli
Riccardo Fasoli
Дюселдорф, Германия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Sculpting With  Time
Sculpting With Time
Хюстън, Съединени щати
189 участници
1 092 видеа
14 съдии
21 победители
4 декември 2017 г. — 27 януари 2018 г.

WEVA PlAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Obiektywni Grupa
Obiektywni Grupa
Гданск, Полша
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Low Light Productions
Low Light Productions
Гданск, Полша
Най-добър Видеооператор
Видеограф Obiektywni Grupa
Obiektywni Grupa
Гданск, Полша
20 участници
91 видеа
8 съдии
12 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA ItAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Alessandro Bordoni
Alessandro Bordoni
Милано, Италия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Alessandro Bordoni
Alessandro Bordoni
Милано, Италия
Най-добър Видеооператор
Видеограф BLACKANDLIGHT FILM
BLACKANDLIGHT FILM
Рим, Италия
18 участници
78 видеа
8 съдии
9 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA UaAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Alex Rud
Alex Rud
Киев, Украйна
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Natalya Balan
Natalya Balan
Одеса, Украйна
Най-добър Видеооператор
Видеограф Alex Rud
Alex Rud
Киев, Украйна
20 участници
101 видеа
8 съдии
9 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA ByAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Indie Breeze Films
Indie Breeze Films
Минск, Беларус
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Vladimir Ermilov
Vladimir Ermilov
Варшава, Полша
Най-добър Видеооператор
Видеограф Dmitry Novik
Dmitry Novik
Минск, Беларус
14 участници
69 видеа
8 съдии
9 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA RuAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Fonvi Studio
Fonvi Studio
Москва, Русия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф EMOTiONS PRO
EMOTiONS PRO
Казан, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Leonid Smith
Leonid Smith
Воронеж, Русия
54 участници
268 видеа
8 съдии
11 победители
2017 ноември 7 — декември 26

WEVA BalkanAward 2017

Най-добър Видеограф
Видеограф Adrian Ungureanu
Adrian Ungureanu
Плоещ, Румъния
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Igor Catrinescu
Igor Catrinescu
Кишинев, Молдова
Най-добър Видеооператор
Видеограф Dima Vutcariov
Vutcariov Dima
Букурещ, Румъния
31 участници
131 видеа
8 съдии
10 победители
2017 ноември 7 — декември 26
2016

WEVA Award 2016

Най-добър Видеограф
Видеограф Maru Films
Maru Films
Амстердам, Нидерландия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф George Zorbas
George Zorbas
Атина, Гърция
Най-добър Видеооператор
Видеограф Артём Корчагин
Artem Korchagin
Нижни Новгород, Русия
190 участници
1 172 видеа
18 съдии
21 победители
2017 януари 15 — март 7

WEVA RuAward 2016

Най-добър Видеограф
Видеограф NOIR Films
NOIR Films
Санкт Петербург, Русия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Артём Корчагин
Artem Korchagin
Нижни Новгород, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Рустам Курбанов
Rustam Kurbanov
Москва, Русия
43 участници
183 видеа
11 съдии
11 победители
21 ноември 2016 г. — 10 януари 2017 г.
2015

EEVA Contest 2015

Най-добър Видеограф
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
Ruzal Akhmadyshev
Казан, Русия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Mari Bushaeva
Mari Bushaeva
Нижни Новгород, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Jeneva Studio
Jeneva Studio
Москва, Русия
80 участници
509 видеа
9 съдии
30 победители
2015 септември 1 — ноември 3
2014

EEVA Contest 2014

Най-добър Видеооператор
Видеограф Yulia Vopilova
Yulia Vopilova
Москва, Русия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Артём Корчагин
Artem Korchagin
Нижни Новгород, Русия
Най-добър Видеограф
Видеограф Артём Корчагин
Artem Korchagin
Нижни Новгород, Русия
65 участници
420 видеа
6 съдии
27 победители
3 декември 2014 г. — 31 януари 2015 г.

The battle of backstages 2014

Best self-backstage
Видеограф Максим Дедков
Максим Дедков
Москва, Русия
Best promo
Видеограф GoodLife Production Studio
GoodLife Production Studio
Москва, Русия
Backstage from a show
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
Ruzal Akhmadyshev
Казан, Русия
14 участници
29 видеа
4 съдии
8 победители
2014 септември 1 — октомври 1
2013

EEVA Contest 2013

Най-добър Видеограф
Премахнато Art Island
Art Island
Москва, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Pro Studio
Pro Studio
Варшава, Полша
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Ruzal Akhmadyshev
Ruzal Akhmadyshev
Казан, Русия
57 участници
322 видеа
7 съдии
17 победители
2013 октомври 1 — ноември 16
2012

EEVA Contest 2012

Най-добър Видеограф
Видеограф Leoš Brabec
Leoš Brabec
Прага, Чехия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Yulia Vopilova
Yulia Vopilova
Москва, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Никита Сурсин
Никита Сурсин
Новосибирск, Русия
27 участници
118 видеа
12 съдии
9 победители
2012 август 1 — ноември 1

EEVA CIA Contest 2012

Най-добър Видеограф
Видеограф Yulia Vopilova
Yulia Vopilova
Москва, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф Stefan Mirea
Stefan Mirea
Букурещ, Румъния
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Студия ААА
Студия ААА
Чебоксари, Русия
110 участници
370 видеа
9 съдии
17 победители
2012 август 1 — декември 12
2011

EEVA RU Contest 2011

Най-добър Видеограф
Видеограф FamilyFrames studio
FamilyFrames studio
Москва, Русия
Най-добър Видеомонтажист
Видеограф Никита Сурсин
Никита Сурсин
Новосибирск, Русия
Най-добър Видеооператор
Видеограф FamilyFrames studio
FamilyFrames studio
Москва, Русия
62 участници
243 видеа
6 съдии
19 победители
2011 ноември 1 — декември 31

EEVA Contest 2011

Най-добър Видеограф
Премахнато Antonio Domingo
Antonio Domingo
Мадрид, Испания
Най-добър Видеомонтажист
Премахнато Avik Shanich
Avik Shanich
Samobor, Хърватска
Най-добър Видеооператор
Видеограф Pro Studio
Pro Studio
Варшава, Полша
66 участници
198 видеа
6 съдии
16 победители
2011 ноември 1 — декември 31